O mnie

Barbara Karska – Coach i Trener, HR Manager z niemal 20-letnim stażem pracy
w polskich firmach i międzynarodowych korporacjach. Przez ostatnich 11 lat pracy zajmowała się rozwojem pracowników, identyfikacją talentów i projektowaniem ścieżek karier dla pracowników a także tworzeniem i prowadzeniem szkoleń.

Jako coach specjalizuje się w coachingu kariery i odkrywaniu swojego życiowego powołania. Pomaga swoim klientom budować ścieżkę życia oraz zawodową opartą na talentach, wartościach, potencjale, który włożył w nich Bóg a także…marzeń. W swojej pracy łączy wrodzoną intuicję i wrażliwość na drugiego człowieka z wszechstronnym wykształceniem i wieloletnią praktyką w pracy z ludźmi, co pozwala jej doskonale diagnozować możliwości swoich klientów i motywować ich do odważnych decyzji, zmieniających życie.
Absolwentka Studium Coachingu Chrześcijańskiego przy Stowarzyszeniu Psychologów Chrześcijańskich, Certyfikowany Trener Szkoły Trenerów Brainstorm. Ukończyła podyplomowe Studia z Zarządzania Zasobami Ludzkimi, studia magisterskie z Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej oraz Anglistykę. Aktualnie studiuje teologię. 

Prowadząc klientów przez proces zmiany pracy a często również zawodu, pomaga przygotować profesjonalne dokumenty aplikacyjne oraz prowadzi symulacje rozmów kwalifikacyjnych. Pracuje w języku polskim i angielskim.

„Moją misją życiową jest zainspirować Cię do życia w obfitości, do którego powołuje Cię Bóg. Głęboko wierzę w to, że żyjesz po to, aby wypełnić jakieś zadania w świecie, których nie może wykonać nikt inny. Odkrycie swojej życiowej misji sprawi, że poczujesz się w życiu spełniony. Często trzeba wykonać odważny krok i dokonać głębokich życiowych zmian, które ostatecznie poprowadzą Cię do pokochania swojego życia”.

Wywiad ze mną na portalu Aleteia:

Wywiad ze mną w Radio Warszawa:

https://soundcloud.com/radio-warszawa/pznz-2016-10-22

Wywiad ze mną w TVP Republika: